Vánoce a stejně tak “náš” Vánoční běh se nezadržitelně blíží, tak je na čase si připomenout, jaké novinky se s letošním ročníkem pojí.

Konec dělení tratí pro muže a ženy

Budete si moci vybrat, jakou trať budete chtít běžet (v minulosti to bylo tak, že 5km trať byla pro ženy a pro muže – seniory, zatímco cca 8km trať pro muže). Letos si budete moci vybrat, která trať je vám bližší. Na obou tratích budou vypsány kategorie pro ŽENY (do 39 let a nad 40 let) a pro MUŽE (do 39 let a nad 40 let).

Snažíme se o bezodpadový přístup

Akce, po kterých zůstane velké množství odpadu nám nedělají moc radost, tak se chceme postupně pokusit o co největší minimalizace odpadu. Při letošním běhu uděláme velký krok k této myšlence – nadchly nás vratné kelímky, které se začínají objevovat stále na větším množství akcí. Rozhodli jsme se oslovit společnost Nicknack a kelímky pořídit.

Chleba se sádlem se vrací

Ti z vás, kteří se účastnili pravidelně předchozích ročníků vědí, že chleba se sádlem byl tradicí. Dokazovaly to i vaše dotazy při minulém ročníku, který jsme poprvé od původních pořadatelů převzali. Chceme vám udělat radost, takže se v cíli budete moci posilnit chlebem se sádlem z farmy. Nebude samozřejmě chybět ani ovoce 🙂

Vyhlášení proběhne v restauraci Penzionu Kolesa

Po doběhu posledních závodníků se přesuneme do restaurace, kde si nejrychlejší z vás převezmou ceny a budete se moci občerstvit nějakým dobrým jídlem a pitím.

Těšíme se na vás!